Sdílet díky internetu společné koníčky

Internet ovládá světem. Většina světové populace tráví spoustu svého volného času online. Existuje mnoho druhů sociálních sítí a komunit, díky kterým mohou lidé sdílet různé fotky, videa nebo třeba zajímavé myšlenky z jejich všedního života. Taky jim tyto stránky umožňují hledat přátelé s podobnými či stejnými zájmy. To se může spoustě lidem zalíbit. Sdílet tímto způsobem svoje zájmy s ostatními, hledat u nich podporu či útěchu při neúspěchu, následně motivaci to nevzdávat a pokračovat dál, a hlavně s nimi debatovat o daném koníčku. No nebylo by skvělé mít parťáka, když ho třeba ve svém okruhu přátel nemáte? Můžete ho zkusit najít třeba pomocí těchto známých sociálních sítí.
ruční výroba a internet

Facebook

Tuto sociální síť zná skoro každý. Většina z nás má na facebooku svůj osobní účet. Využívají ho i některé firmy jako druh propagace, protože na něm hodně lidí tráví spoustu času. Jsou zde založeny všelijaké skupiny, do kterých se můžete přidat a najít tak přátelé se stejným koníčkem. Stačí jen zadat do vyhledávače klíčové slovo Vašeho koníčku a přidejte se. Ve skupině sdílejte své fotky, dotazy či videa a čekejte na odezvy Vašich parťáků. A věřte, že se určitě někdo chytí a odepíše.
svět v mobilu

Instagram

Stránka vytvořená pro sdílení fotek. Už i tato sociální síť se velmi rychle rozšiřuje a využívá ji hodně uživatelů internetu pro svou osobní či firemní propagaci. Najdete zde fotky všehomožného sdílené ostatními lidmi. Můžete je začít sledovat, psát si s nimi a komentovat jejich příspěvky. Opět hledejte ve vyhledávači podle svého zájmu a určitě Vám vyjede několik českých účtů ale i těch z ciziny. Najdete tak opět přátelé se stejným koníčkem, a to i ze zahraničí. Nezapomeňte, že můžete sdílet i své fotky, díky kterým si Vás někteří najdou sami.
strom internetu

Youtube

I tato stránka určená pro nahrávání a sledování videí je skvělá pro hledání nových parťáků. Najděte si různé youtubery, kteří natáčejí videa o Vašem koníčku, začněte je sledovat, reagovat na jejich příspěvky a spřátelte se s nimi tímto způsobem. Nebo se rovnou můžete stát jedním z nich, pokud si troufnete na natáčení videí, kterými byste pak zveřejňovali sami sebe na internetu. To už záleží čistě jen na Vás.

Posted in Nezařazené