Vhodné potřeby k bazénu.


K bazénu je spousta věcí, které se nazývá bazénové příslušenství. Od základních věcí po ty méně známé. Co vlastně do takového příslušenství může patřit. Pomocí jednoduchých bodů si některé věci přiblížíme. Může tam například patřit bazénový teploměr. Který vám řekne jakou teplotu má vaše bazénová voda. Můžete ho mít hned v několika provedení od klasických jednoduchých po krásné dětské, které mohou mít na svém vrcholu, krokodýla, kačenku nebo velrybu. Pro děti je to skvělé lákadlo, se kterým si budou chtít hrát a lovit ho v bazénu. Další věcí je bazénová plachta, která slouží k ochraně bazénové vody před nečistotou.

příslušenství k bazénu

Může se vám v době, kdy bazén nepoužíváte do vody dostat spousta hmyzu, která se ve vodě utopí, nebo napadané listí ze stromu. Stejně tak se tam může dostat posekaná tráva, když trochu foukne při sekání vítr. Proto je dobré bazén nějak chránit. Nejlehčím způsobem je plachta, pak existují ještě různé bazénové střechy, které jsou na elektřinu. Pomocí jednoho tlačítka bazén odkryjete a střecha se zasune za bazén a pak ho po koupání stejně tak zase zakryjete. Další věcí je bazénová chemie, díky které udržujete vodu v bazénu křišťálově čistou a zajistíte tak celou koupací sezonu v klidu.

příslušenství k bazénu

Musíte pravidelně měřit pH vody a kontrolovat její složení. Když si tyhle věci pohlídáte pomocí různých přípravků. Můžete se v bazénu nepřetržitě koupat. K dobrému rozpuštění ve vodě vám bude nápomocen bazénový plovák, který má většinou tvar hříbku a plave vám na hladině. Rozpustné tablety do něj vložíte a ty se krásně rozmístí do celého bazénu. Poslední věcí, kterou si zmíníme, jsou bazénové věci na hraní a blbnutí. Můžete mít v bazénu například plavací lehátko ve tvaru velké koblihy s polevou nebo si děti mohou hrát a pomáhat pomocí plavacích destiček. Stejně tak pomohou nafukovací rukávky a další zábavné věci, které můžete v bazénu použít. Vodní pistole, různé vodní fontány a mnoho dalších.