Při nákupu komponentů nesmíme zapomenout na redukci PCle

Pokud se rozhodneme pro těžbu, tak ta má svá pravidla a také se do začátku musí něco investovat, aby vše fungovalo, jak má. Samozřejmě návratnost je možná, ale ne hned. Ovšem tak je to u všeho. V první řadě je třeba se rozhodnout, v čem chceme dosáhnout úspěchu, co zkrátka budeme těžit. O měně si zjistit co nejvíce dostupných informací. Není na škodu se podívat i na příslušnou kalkulačku, jak se nám těžba vyplatí. Investice není pouze do komponentů, ale musí se zvážit ještě odběr elektrického proudu a následně počítat s možnými investicemi na zakoupení unavených součástek. Těžba bude prakticky fungovat 24 hodin denně v kuse. Určitě se vyplatí součástky nekupovat od neznámých obchodníků nebo také rovnou z ciziny z levných obchodů. Může to být jako sázka do loterie, která nemusí vyjít. To že je něco levného, neznamená, že to bude kvalitní. A my skutečně potřebujeme spolehlivý materiál, především grafické karty a redukce, bez kterých by se to neobešlo.
černý kabel

Bez redukce to zkrátka nepůjde

Ačkoliv by někdo mohl říci, že je to pouhý doplněk, nemá zase až tak pravdu. Redukce PCle je velmi praktická flexibilní pomocnice. Pokud jsme se rozhodli těžit digitální měnu s názvem Ethereum, Zcash, Litecoin, Vertcoin a další nové i starší měny, tak budeme potřebovat si sestavit těžební stroj, se kterým budeme ve své těžbě úspěšní. Díky redukci pak budeme moci umístit grafické karty s velkými rozměry právě mimo počítačovou skříň, protože by se nám to stejně do tohoto prostoru vše nevešlo. Pak lze bez problémů osadit všechny PCle sloty a tím zvýšit naše úsilí na maximum. A o to právě v získávání kryptoměny jde. Vytěžit co nejvíce a výhodně prodat.
část usb

Vybíráme jen to nejlepší

V nabídce jsou prakticky dvě verze 006 a 008. Jedno mají společné a to je délka kabelu, který je dostatečně dlouhý na propojení. U 006 je napájení přes Serial ATA za pomoci redukčního kabelu. Jedná se o novější rozhraní pro připojení disků a pracuje se sériovou komunikací, data se pak odesílají poměrně velkou rychlostí za sebou. 008 je ještě o něco vyvinutější a umožňuje navíc napájení Molex nebo šesti pinem. Její stabilizátor napětí zajistí vyšší stabilitu napájení grafické karty.

Posted in Web