Plešatí muži se líbí

Plešatost u mužů rozhodně není překážkou úspěchu u opačného pohlaví. Zatímco pro ženy je ztráta vlasů opravdový problém, muži se nemusí kvůli stejnému problému vůbec cítit špatně. Plešaté muže shledává přitažlivé velké procento žen. Za sexy byl považován už pistolník ze Sedmi statečných Yul Brynner či inspektor Kojak Telly Savalas a u nás svoje fanynky dlouhá léta oslňoval populární zpěvák Karel Hála. Po vzoru slavnéhoBruce Willise se lysinou pyšní spouta špičkových manažerů a jiných vysoce postavených lidí.
 figurína bruce willise
Proč mají přesto mindráky
I když plešatí muži jsou považováni za svůdce a intelektuály, přesto někteří v skrytu duše touží po bohaté kštici. Investují do nejrůznějších mastí, léčivých procedur a vlasových napodobenin nebo dokonce podstupují transplantaci vlasů. Mužům jsou slibovány nové metody na podporu růstu vlasů a oni jsou ochotni je podstupovat. Plešatění prostě stále způsobuje mužům velké mindráky, téměř stejné jako nevyhovující velikost penisu. V extrémních případech prý dokonce tento mindrák přerůstá do pokusu o sebevraždu! Vlasy jsou přece jen naší vizitkou a součástí naší identity, na které si zakládáme už od dětství.
 plešatý muž
Jde jen o to, uvědomit si výhody
Mužům, kteří začínají ztrácet vlasy, možná stačí připomenout trochu čísel ze statistiky:
·        25 % mužů ztrácí vlasy už po dvacátém roce života
·        v padesáti letech se potýká s tímto problémem už celá polovina mužů
·        v šedesáti letech plešatí už 75 % mužů
vousatý plešoun
Při pohledu do zrcadla zažívá možná každý muž šok z postupné ztráty vlasů, ale záhy si uvědomí, že není sám a měl by najít největší výhody, které převáží veškeré komplexy z plešatosti:
·        plešatost znamená přemíru testosteronu, takže JSTE OPRAVDOVÝ MUŽ
·        vypadáte pořád mužně, upraveně a stejně, NESTÁRNETE
·        žádné utrácení za holiče, gely či vlasovou kosmetiku – UŠETŘÍTE ČAS I PENÍZE

Posted in Nezařazené