Nesmiřujte se s nepohodlím tam, kde pomoc je tak snadná

Klimakterium, menopauza nebo přechod jsou označení pro období v životě ženy, kdy její organismus prochází celou řadou změn. S hormonální nerovnováhou, která toto období samozřejmě provází, je spojena celá řada nepříjemných pocitů, jež dokáží jindy stabilní ženskou osobnost dokonale vykolejit.

Nejčastějšími projevy, jimiž se menopauza ohlásí, jsou například:
– návaly horka a pocení,
– ztráta vitality,
– pokles libida,
– změny nálad,
– ospalost a únava,
– deprese a pocity frustrace,
– přibývání na váze.

Existuje jistě celá řada hormonálních substitučních aparátů, které přechod ženám usnadní, můžete však zvolit i stejně efektivní, ale mnohem šetrnější přírodní řešení. Doplněk stravy Menox45 je tu pro vás. Zmírní projevy menopauzy a umožní vám opět si naplno užívat života.
Zmírněte své projevy menopauzy
Abyste se cítila opět lépe, vyrovnaná a klidná, nemusíte hned sahat k hormonálním přípravkům. Doplněk stravy, který vám nyní nabízíme, má stoprocentně přírodní původ. Jedná se o výtažek z bylin, který obsahuje vyvážený poměr vitamínů a minerálů, stejně jako nasycených i nenasycených mastných kyselin. Díky svému homologovanému složení vám nemůže uškodit, nijak váš organismus nezatěžuje, přesto vám napomůže opět se dopracovat k lepšímu pocitu sama ze sebe.
Spokojenost garantujeme
Kvalitou výživového preparátu, který Vám nabízíme, si jsme naprosto http://psychologie-pedagogika.studentske.cz/2008/06/frustrace.html jisti. Proto Vám můžeme nabídnout nezávaznou zkoušku tohoto doplňku hned na dobu 30 dní. Garantujeme Vám buď spokojenost, nebo vrácení investovaných finančních prostředků. Menox45 patří mezi volně prodejné preparáty, po jednoduché objednávce vám jej zašleme v diskrétním balení přímo k vám domů, a to již do dvou pracovních dní. Při doporučeném užívání můžete očekávat velmi rychlý, přitom však dlouhodobý účinek. Neváhejte a vyzkoušejte tuto cestu ke spokojenějšímu životu.