Micelární voda versus odličovací mléko

Večerní odlíčeníby mělo býtkaždodenním rituálem. Není podstatné, jestli je používán make-up či nikoliv. I tak je třeba dopřát pleti adekvátní péči. Jestliže pleť není náležitě odlíčena za pomoci vhodného produktu, nemůže přes noc dýchat a tudíž ani regenerovat. Výsledkem je pak zhoršená a nekvalitní pleť. Rovněž je značně zatížená nečistotami a v důsledku toho předčasně stárne.
nádobky z plastu

Micelární čistící voda

Fenomén posledních let. Její obliba neustále roste. Pro miliony žen po celém světě, a to včetně proslulých Francouzek, se stala nepostradatelnou součástí v rámci péče o pleť. Micelární voda obsahuje tzv. micely, což jsou mikroskopické olejové molekuky rozpuštěné ve vodě. Tyto mikrospokopické částečky absorbují veškeré nečistoty z pleti a uzamknou je uvnitř. Vlivem toho dochází k naprosto jemnému očištění pleti bez potenciálnosti narušení přirozené ochranné bariéry pokožky. Ta je naopak zbavena veškerých nečistot, a to včetně toxinů uložených hluboko uvnitř. Výsledkem je zdravá, projasněná a především čistá pleť.

Výhody:

· vhodná pro všechny typy pleti,
· pro každodenní použití,
· neoplachuje se,
· zabraňuje vysušování pleti,
· zklidňuje podráždění pokožky,
· na povrchu pleti nezanechává mastný film,
· vysoká účinnost v rámci odstranění make-upu.

Odličovací pleťové mléko

Jedná se o klasiku v rámci odličovacích přípravků. V případě odličovacího mléka je zásadní řídit se při výběru typem dané pleti. Tímto dojde k zajištění efektivnosti produktu. Odličovací mléko je vhodnější variantou pro sušší typ pleti, neboť se vyznačuje spíše hutnější konzistencí. Pleťové mléko je účinné v odstranění přebytečného mazu z pokožky. Po použití mléka je vhodné k dočištění použít pleťovou vodu či pleťové tonikum. Díky tomu je pleť nejen důkladně zbavena veškerých nečistot, ale též zklidněna a vypnuta. Ve vlastním zájmu je vhodné vybírat přípravky bez obsahu alkoholu.
sérum na pleť
Výhody:

· pro každodenní použití,
· ideální pro suchou a starší pleť,
· zklidnění a zjemnění pokožky,
· šetrné očištění pleti.

Posted in Nezařazené