Jak se bránit proto nepříznivému počasí?


Deštníky v dnešní době nepatří do jedné skupiny. Dělí se samozřejmě na více druhů. Už to nejsou jenom věci, které by splňovaly pouze praktickou stránku, ale také vytváří módní doplněk. Některé vypadají velice originálně, jiné jsou právě v naší nabídce velice kvalitní a vyráběné z novodobých nepropustných materiálů.

A. Dokonce mohou být v takovém provedení, že vám budou sloužit jako opora. Ty se nazývají holové a jsou typickým příkladem, jak udělat z jedné praktické věci ještě v mnohých ohledech lepší a praktičtější věc. Používáte je zkrátka jako hůl. Můžeme se opírat nebo se jenom tak lehce přidržovat, pokud si nejste jistí ve vašem kroku. Jistě vhodný dáreček pro jakéhokoliv staršího příbuzného. Využijte kvality, kterou nabízíme.
B. Velkou novinkou, která baví všechny děti, ale nejenom ty, ale také dospělé jsou průhledné typy, které jsou zkrátka k zamilování. Ty mohou být dokonce s kresleným vzorem či jiným.

Přednosti:

a) Luxusní provedení
b) Mnoho různých barev na výběr
c) V jednobarevném provedení nebo naopak výraznější
d) S krásnými vzory vždy na výběr v několika provedeních
e) Barevné či černé nebo černo šedé.
f) Kombinace, které se hodí jak do města na procházku, tak klidně i na úřední schůzku.
Nemusíte se s ním bát vyjít ven, aniž byste věděli, že se vám díky prudkému větru zlomí nebo převrátí. Všechny nabídky u nás splňují potřebnou pevnou konstrukci a také samozřejmě ty nejvyšší nároky na pevnost, ale přitom hbitost a často také lehkost. Proto můžete vybírat z mnoha druhů:
Skládací ten si zamiluje každý, kdo potřebuje mít tuto malou pomůcku neustále při ruce. Hodí se jak do malé kabelky, tak se vleze do batohu či pánské tašky. Nikdy už vás prudký liják nepřekvapí.
Odlehčenýlehoučký typ, který je nenáročný.
Minitento je velice maličký a hodí se i do šuplíku, když potřebujete mít něco malého nad sebou na přejití po městě, z autobusu domů, či z auta na nákup.
Vystřelovacívelký, který jenom zmáčknete a vystřelíte. Už žádné patálie s tím, že se vám zasekne.
Plně automatickýco víc si přát?
Dámský nebo pánskýstyl je samozřejmě odlišný.