Věnujte si půl hodiny jedinečné rozkoše

Takže je práce Vaším koníčkem? To je opravdu skvělé! Do práce chodíte rád, protože Vás baví? To jste opravdu šťastný člověk. A dál?
Co tím myslím? No přece, co dál?

· Co po práci?
· Máte také čas na sebe a na své potřeby?
· Nějaké koníčky máte?
· Jak zvládá Vaší práci partnerka? No ano. Je to přece obyčejná otázka. Musíte přece něco šidit, když jste v práci ráno, v poledne, dokonce i večer. Ach tak. V současné době jste sám. Asi už dlouho, předpokládám.
No nic.
Nechybí Vám náhodou nějaké to intimní skotačení? Znáte vůbec přesný obsah slova erotika? Ne, to už nikdy neříkejte! Že Vám nechybí? To je vážně hloupost.
Zkusme to vzít z druhé strany. Jak se odměňujete za své pekelné pracovní vytížení? Něco pěkného si koupíte? Třeba nové auto?
Tohle už se nedá vydržet. Podívejte se, přestaňte utrácet za auta a věnujte peníze něčemu, na co v životě nezapomenete. Vy totiž zcela vědomě bráníte svému tělu prožít opravdové vzrušení, než je jen obyčejná jízda v novém autě.
Jste sám. Pořád jen pracujete. A odměňujete se tak lacino! To musí přestat.
Abyste si našel partnerku, musíte otevřít nějaké ty své čakry, abyste se otevřel a byl přístupný ženám kolem Vás. Vždyť Vy na ně hledíte jen jako na spolupracovnice, nebo jako na běžné kolemjdoucí. Kolik příležitostí Vám už uniklo! Taková škoda.

Víte, že erotickou masáží, kterou provádí skutečně krásná masérka, dostanete tak mocnou erotickou injekci, že Váš pohled na svět se rázem změní?
· Najednou procitnete ze svého pracovního spánku.
· Najednou zjistíte, kolik vzrušení Vám už proplulo mezi prsty.
· Najednou se pro Vás stane práce tak nepodstatnou.
Začněte třeba třiceti minutami v erotickém masážním salonu na své první diskrétní návštěvě. Nechte se hladit jemnou rukou profesionální masérky, na kterou je radost pohledět! Budete se dívat rád, protože si ji vyberete sám!
Nechte seunášet pocitem nejvyšší rozkoše, která Váš život rozhodně naplní víc, než jen práce a nová auta.