V jednoduchosti je síla

Prvním krokem je uvědomění si sami sebe. Pokud nezískáte sebedůvěru, nemůžete změnit styl oblékání. Jak už zpíval Werich s Voskovcem, Šaty dělaj člověka. Nikdo nezmění nic na skutečnosti, že první dojem získáme ze vzhledu. Proto je důležité naučit se pozitivně působit na lidské smysly.
dámská bižuterie
Jak na to?
Nejprve udělejte inventuru šatní skříně. Triček s potiskem z období puberty se šetrně zbavte. Nedejte šanci nostalgii, která vás dokáže přinutit oblečení schovat na pozdější dobu. Znáte to, kdyby se náhodou hodilo. Prvně si v hlavě rozmyslete, jaký finanční obnos chcete do proměny investovat. Poté, nejlépe v doprovodu kamarádky, zajděte do obyčejného obchůdku s oblečením. Stačí si koupit neutrální halenky i tílka, která budou pomocí šperků vypadat neodolatelně. Než začnete kupovat věci za babku, zkuste si je v kabince. Důležité je, aby podtrhly linii vaší postavy. Hubeným holkám sluší slim kalhoty, které prodlužují délku a zdůrazňují štíhlost. Souměrným postavám s širšími boky a větším poprsí nejlépe sedí kalhoty s vyšším pasem. Pro ty s oválnou postavou jsou vhodné volnější halenky zakrývající problémové partie a upnutější kalhoty, které zvýrazní nohy.

Nakupte si doplňky

Všechno stojí na módních dekoracích, které dokážou udělat z oblečení divy. Pořiďte si slušivé hodinky, které se budou hodit k vašemu outfitu! Trendem poslední doby se stal náramek Pandora, který zdobí většinu českých žen. Usilujete-li o levnější variantu, surfujte po internetu či navštivte obchodní síť John Garfield, kde najdete kromě bot i doplňky.  Základem je dobře zvolená kabelka. Nezáleží na značce, ale spíše na stylu, který vypovídá o vaší osobnosti.
náhrdelník z perel
Noste, co je pohodlné
Cítíte se dobře v džínách? Máte potěšení z šatů s květinovým vzorem? Chcete vyniknout v davu s overalem? Ať vyberete jakoukoliv variantu, nejdůležitější je, abyste se ve svém oděvu cítili jako v bavlnce.  Každý kousek oblečení stojí za vyzkoušení, ale ne každý vám padne do oka.

Inspirujte se okolím

Pokud jste vysloveně módními amatéry, pozorujte okolí. V hlavě analyzujte výběr oblečení a vytvořte si vlastní názor. Pokud se chcete lišit, nebojte se kombinovat rady odborníků v časopise s vašimi vlastními nápady. Nakonec se může stát, že se stanete chodící inspirací.

Posted in Nezařazené