S hypotékou můžete financovat cokoliv

Přemýšlíte o podnikatelském úvěru, který by vám zajistil finanční prostředky, i když jste zapsaný v registru dlužníků? Často to je velký problém a v bance se můžete setkat s neúspěchem, ale může to být i jinak. Záznamy v registru se dají akceptovat a podnikatelé mohou mít i nízká daňová přiznání. Vše nemusí být problémem.

Hypotéka bez registru

Určitě jste už o tomto produktu někdy slyšeli? Stává se, že se o tento produkt zajímáme a často si přečteme neúplné informace. Nebankovní hypotéka bez registru není přesný název, jen to spíše takto vyhledáváme. Tento finanční produkt nenabízí peníze jen tak, i zde jsou nastavené některá pravidla. Rozlišují se jen dva typy úvěru a to spotřebitelský úvěr a podnikatelský úvěr.

růžová prasátka

Jestli se budeme tedy bavit o podnikatelském úvěru, tak se opravdu nenahlíží do všech registrů, co se týče podnikatelů, není potřeba zkoumat příjmy. Pokud jde o hypotéku bez registru ve formě spotřebitelského úvěru pro lidi, kteří peníze nevyužívají k podnikání, tam znamená to, že poskytovatel úvěru záznamy běžně akceptuje, tudíž nejsou žádnou překážkou k získání nebankovní hypotéky bez registru.

Poskytovatel spotřebitelského úvěru jen nahlédne do registru dlužníků, aby se podíval na to, zda nejste moc zadlužený. Pokud se bude jednat o takový případ, jestliže tedy to dovolí Váš příjem, či příjem spoludlužníků, často se tyto nevýhodné úvěry vyplatí. Nikdo nechce, abyste měli ještě větší finanční potíže.

Často ve spousty případů nahlédnutí do registru dlužníků může klientovi velice pomoct a to tak, že jestli máte jen malé záznamy, tak můžete od poskytovatele získat ještě výhodnější úrokovou sazbu, či dokážeme úvěr dostat do banky.

notebook a telefón

Podnikatelský úvěr

Tento typ úvěru si spíše můžou sjednat podnikatelé či firmy. Finanční prostředky, které získají, můžou využít na svoje podnikání. Peníze mohou využít například na zaplacení záloh, sociální a zdravotní, nakoupit materiál či majetek, nebo klidně zaplatit dluhy či exekuce. Pro tyto věci je nejlepší nebankovní hypotéka bez registru, která má nízkou úrokovou sazbu a nízké měsíční splátky. Dobu splatnosti si můžete rozvrhnout až na 30 let.