Rozmazlování aneb krása ve chvilce

Ačkoli máme mnohdy pocit, že kadeřníka, kosmetičku či manikérku už velmi nutně potřebujeme, nemusí tomu tak skutečně být, stačí si jen určit priority, které jsou pro nás na našem vzhledu nejdůležitější. V první řadě, je třeba si uvědomit, které úkony na sobě zvládnete udělat samy, a tudíž kvůli nim nemusíte utíkat k odborníkovi či odbornici. Většina žen v prvé řadě vynechá manikúru, krásné nehty si totiž můžeme udělat samy, během chvilky a skoro za pár drobných.
koupelové kuličky
Oprostíme se od gelových, nepřirozených drápů a zajdeme si do drogerie vybrat barvičku laku na nehty, která nám bude sympatická. Výhodou laků na nehty v drogeriích je, že dnes již můžeme vybírat z opravdu nepřeberného množství v různých cenových kategoriích, takže se můžeme zamyslet, kolik do něj chceme investovat. Neradila bych vybírat ty nejdražší, protože i ty se po dvou až třech dnech začnou olupovat – tomu se prostě nelze vyhnout. Následné lakování nehtů v pohodlí domova vám nezabere víc jak pět minut, takže logo v tomto případě opravdu sedí.
kosmetika pro ženy

Jako další se většina žen rozhodne vypustit návštěvu kosmetičky, pleť si dnes zvládne vyčistit prakticky každá žena, to na čem péče o obličej opravdu stojí, je kvalitní kosmetika. Pokud si lámete hlavu, kterou kosmetiku z toho nepřeberného množství vybrat, tak bych popřemýšlela nad návštěvou lékárny, kde by vám měli vždy nabídnout antialergenní přípravky, které by vaši pleť neměly jakkoli podráždit. Pokud nevíte, co za přípravky si nakoupit, stačí vždy dva základní. První je pleťové mléko, kterým si obličej důkladně vyčistíte od nečistot a pak zvolit vhodný krém. V tomto případě platí jednoduché pravidlo, do třiceti let věku si kupujte krémy hydratační, které pleť udržují vláčnou a projasněnou. Po třicátém roku, pokud se začínají objevovat drobné vrásky, je dobré přejít na krém proti vráskám.

Ovšem pokud nejste opravdový vlasový mág, tak kadeřnici vypouštět nedoporučuji, v tomto případě pak totiž často dochází k hrozivým domácím kreacím, které by se na ulici opravdu objevovat neměly.

Posted in Nezařazené