Průměrný plat na půjčku rozhodně stačí!

Třeba se to stalo i vám. Pevným krokem jste vyrazili do banky pro svou první půjčku, kterou skutečně potřebujete, protože je to pro vás s nyní důležité. A nikdy by vás nenapadlo, že byste odtud odešli s prázdnou. A přesto se to stalo! Je to pro vás k neuvěření? Možná je pro vás ještě více neuvěřitelný fakt, že jste se dozvěděli, že vyděláváte málo peněz na to, abyste svou půjčku mohli splácet.lesklé stříbrné mince, detail
Takže to vypadá, že váš zcela průměrný plat, se kterým jste byli až doposud plně spokojeni, na vaše požadavky nestačí. A to i přes to, že vy s jeho pomocí pokryjete hravě všechny domácí výdaje, a ještě vám něco zbude. I přesto jste se v bance dozvěděli, že vaše bonita je, bohužel, příliš nízká.
Problém je v tom, že výpočet bonity je svým způsobem velká alchymie. Výsledné rozhodnutí je vždy stejné, ale záleží, co kdo do výpočtu na začátku zamíchá.
Jedná se o ukazatel, který mluví o tom, zda půjčku budete v budoucnu schopni splácet, anebo ne. A takové posuzování se dá pojmout mnoha způsoby. Záleží, zda se bude jednat jen o výši vaší výplaty a o vaše výdaje, anebo i o jiné věci – třeba o to, že živíte malé děti, podnikáte, a vaše manželka je na rodičovské dovolené.
Právě na způsobu výpočtu do značné míry záleží, zda uspějete, či nikoli. A v neposlední řadě jde, tak jako všude jinde, také o přístup poskytovatele úvěru, a o jeho vstřícnost ke klientům.stříbrná mince, rubl
V případě flexibilních nabídek nebankovních společností můžete žádat také o hypotéku bez příjmu od Fahd.cz. Ta je určena všem žadatelům, kteří mají podobné trable jako vy. Nikdo vám nezaručí, že v takovém případě úvěr získáte, a rozhodně není pravda, že by se o vaši bonitu nikdo nezajímal. Ale je jisté, že se vám zde budou snažit vyjít maximálně vstříc. Prostřednictvím výhodné nabídky, a také nastavením dostatečně dlouhé doby splatnosti máte velkou šanci, že na solidní úvěr dosáhnete i vy.