Propojte své milování s novými zážitky

Co vlastně budete potřebovat? Stačí jednoduché masážní hmaty, které se dokážete naučit i jako začátečníci. Naladíte tak svého partnera na intimní vlnu, kdy si pak užijete vzájemné příjemné chvilky ve dvou. Přitom nepotřebujete žádné zvláštní vybavení. Stačí jen několik nahřátých ručníků a trocha masážního oleje. Buď si jej koupíte již hotový, nebo si jej připravíte sami. 20 kapek relaxačního oleje, například levandulového a přidáte 50 ml nosného oleje, obvykle mandlového. Anebo vyzkoušejte klasický olivový olej, který k takovému účelu dokonale postačí.

erotické masáže

Jak budete postupovat
1. Začnete masáží hlavy. Váš partner by se měl posadit do křesla, vy se postavíte za něj, přiložíte mu dlaně na skráně a dáte mu prsty na temeno hlavy. Chvíli tak zůstaňte a pak pokračujte pomalými krouživými pohyby.
2. Postel pokryjte nahřátými ručníky, na které si váš partner lehne nahý, abyste mohli pokračovat.Pokud si odložíte i vy, prohloubí to vaši intimitu a odstraní se tzv. akademičnost. Rozehřejte olej v dlaních a klouzejte svými dlaněmi po celé délce zad. Pokračujte k hýždím a nebojte se zeptat, zda máte pokračovat silněji či jemněji. Erotická masáž tak získá na intenzitě.

3. Poté si rozkročmo sedněte na partnerova stehna a masírujte jej podél páteře.Nevynechejte ani svaly v oblasti ramen, které jsou také velmi důležité. Každý centimetr hraje svoji roli. Aspoň tak zjistíte, kde má erotogenní zóny.
4. Doteky by měly být jemné a lehké. Nikdy nesmí nic bolet. Chcete jej přece rozehřát a stimulovat. Nakonec se mírně předkloňte, abyste dokázali pokrýt celá záda vašeho partnera. Líbejte a laskejte šíji a špitněte do milovaného ouška, že se může otočit, až bude chtít.

masáž erotika

Po celé proceduře se nezapomeňte zeptat, co se mu líbilo nejvíce, a jaké má přání do příště.Vychutnejte si společné chvíle ve dvou, které mohou přerůst až v samotné milování, které bude daleko intenzivnější než kdy dříve.
Kromě toho si můžete dopřát i návštěvu salonu, který poskytuje podobné potěšení na profesionální úrovni. Kromě toho že máte možnost srovnání, si můžete užívat více jeden druhého a naučíte se tak lépe vnímat své nejniternější pocity.