Praktické pouzdro

Jestliže už jste někdy dostali poštou či prostřednictvím nějakého kurýra větší balíček, pak měl možná na sobě přilepenou zajímavou obálku. Jednalo se o pouzdro, do kterého výrobce nebo odesilatel vložil všechny potřebné údaje o produktu, který za vámi právě přicestoval. Dá se jimi označit téměř bleskovou rychlostí také každá paleta a tím získáte ve skladu dokonalý přehled o tom, co se v něm právě nachází. Nebudete muset složitě vždy každý balík otevřít, abyste nahlédli dovnitř. K tomuto účelu se skvěle hodí průhledné nalepovací obálky bez potisku. Jiným druhem jsou nalepovací obálky s potiskem. Jedná se v podstatě o stejný produkt, jen na něj může výrobce https://www.2pack.cz/obalky/nalepovaci-obalky-2pack natisknout cokoliv – podle přání zákazníka. A to s použitím čtyř různých barev.

zavazadla

Pojmenujte si kufry na dovolenou

Díky těmto průhledným přihrádkám, které se dají snadno přilepit na balíky, palety nebo rovnou na zboží, budete mít vždy jistotu, že se příslušné dokumenty nebo důležité tiskoviny nikdy neztratí a budou vždy po ruce. Vkládat je dovnitř balíku je jistě velice nepraktické a také to může zkomplikovat jednání při reklamacích.

  • Jestliže vidíte, že je balík poškozený, pak se nedoporučuje ho otevírat.
  • Pokud ale máte dokumentaci uvnitř, je řešení problému téměř nemožné.

krabice

Jednoduchým odškubnutím obálky nebo jen jejím otevřením se zásilka nikterak neporuší a vy budete mít v ruce přesně to, co jste v danou chvíli potřebovali. Využití je však daleko širší. Tuto praktickou věc můžete použít například při odjezdu na dovolenou, kdy si průhlednou variantou můžete označit všechna svá zavazadla a tím předejít případným nedorozuměním. Možností je zkrátka velké množství. Stejně jako velikostí, které umožní opravdu široké uplatnění. Cena je naopak natolik nízká, že je v dnešní drahé době až překvapující.