Netápejte, rozhodněte se pro řešení

Už si konečně řekněte dost! Už těch zlomyslných pocitů bylo prostě dost! Osud Vás už přece jen dlouho zkoušel! Kde máte pořád brát sílu k tomu, abyste odolávali těm strašným pocitům? Ano, řekněte si konečně, že tyto pocity už prožívat nechcete!
Možná se Vám to nebude líbit, ale je načase vzít poslední své síly a pohřbít pocity marnosti a beznaděje hluboko pod zem. Vzepřete se svému osudu. Nakonec to ani nemusí být osud Váš. Jen jste si jej vsugerovali!


Nastal čas pro řešení!

Je nutné učinit opatření, abyste se zvedli ze dna, u kterého se plazíte už dost dlouho. Řešení Vaší situace potřebuje něco mezi nebem a zemí. To proto, že ani Vy sami nedokážete přesně určit původ svých problémů, starostí a nekalých předtuch.

Chcete porazit své pocity beznaděje a nevysvětlitelného strachu před sebou samým? Požádejte vesmír! Bohyně Kálí – to je onen vesmír. To je ta síla, která Vám bude seslána, abyste ukončili utrpení vlastního Já. To je ta energie, která pobije všechno zlo ve Vás.

Buďte připraveni!

Nejde jen o to, že za Vás někdo vyřeší Vaše strádání. Jde o to, abyste svou žádost o pomoc vyslali k bohyni Kálí v pravý čas. Abyste byli připraveni na její ohromnou sílu, která Vás zničí.


A to jen proto, abyste došli znovuzrození. Abyste povstali z popela svých nočních můr. Stane se Vaší matkou při Vašem přerodu. Bude Vám ukazovat cestu ke světlým myšlenkám. Probudí ve Vás srdce bojovníka. Dodá Vám tolik potřebnou energii všechno zvládnout!

Vydejte se spolu s bohyní na cestu!

Jestliže opravdu chcete své strádání proměnit ve smysluplný život, vydejte se na cestu bojovníka. Bohyně Vám bude nápomocna. Ale nezahrávejte si s její energií. Věřte jí a dočkáte se pomoci. Přesvědčení musí vycházet z Vašeho nitra, z Vašeho srdce dítěte, které se vydává na cestu se svou matkou, které plně důvěřuje.