Domov jako tropická džungle

Zařiďte si interiér podle nejnovějších trendů, kde budete obklopeni rozličnými, Etno předměty, přírodními věcmi a množstvím tropických rostlin. Takovýto styl bydlení v nás vyvolává úžasný klid a harmonii s přírodou. Přesně takovou oázu klidu si můžete vytvořit u vás doma. Tam, kde bude vládnout nespoutaná příroda, tropické vzory, exotické rostliny a hlavně Etno doplňky.
sbírat kousky

Kus domácího pralesa

Jako dekorativní prvky zde mohou posloužit:
v  Výrazné suvenýry, které jste si přivezli z dalekých zemí.
v  Geometrické vzory v živých a výrazných barvách.
v  Kontrastní černobílé provedení jako zebří pruhy na použitých dekoracích a dekorativních prvcích.
v  Rozličné ozdoby a nábytek z přírodních materiálů, jako je ratan, bambus, proutí anebo mořská tráva.
v  Maximálně pestré tapety, na kterých jsou šelmy, ale také barevní tropičtí ptáci.
V tomto případě, kdy zařizujete tropický interiér, můžete popustit představivost na plné obrátky. Tímto způsobem vnesete do svého domova styl, kde se mísí interiér dohromady s exteriérem. Přebujelý styl ve svém bydlení si vytvoříte nejenom množstvím tropických rostlin, které si domů pořídíte, ale tuto bujnou zeleň si můžete pohodlně vytvořit i pestrými tapetami.  Tapety mohou být s dekorem:
v  Vícebarevné svérázné a mnohobarevné ilustrace ananasů a jiných tropických plodů.
v  Dramatické rafinované vegetace deštného pralesa.
v  Decentní ornamenty jemného kvítí a lístečků.
keramika suvenýr

Méně je někdy více

I u tohoto džunglového stylu však platí, že méně je více. Zvolíte-li tapetu s velice výrazným vzorem, tak ji nalepte pouze na jednu stěnu v interiéru. Pokud by bylo totiž na stěnách tapet s rostlinnými vzory přespříliš, stal by se z vašeho nového bungalovu nehezký a ne moc přívětivý prostor.
Vystavené exotické předměty a suvenýry si v takovémto prostředí zaslouží prominentní místo. Krásné geometrické vzory a čisté použité materiály dekorací budou skvěle doplňovat organickou povahu přírodních prvků.
 

Posted in Nezařazené