Lepší než v bance

Ne každý umí s penězi dobře hospodařit, a proto se může stát, že se dostane do finančních problémů. A nejen to. Pokud řešíte finanční problémy, které vám doslova přerostly přes hlavu, čeká vás období plné utrpení. Nejen že vám může na dveře zaklepat exekutor, a vy tak vlastnímu přičinění přijdete o střechu nad hlavou, ale pykat bude i vaše tělesná schránka. Stres, únava, bolest hlavy a nesoustředěnost, všechny tyto zdravotní komplikace vás čekají, pokud svou finanční situaci nedáte rychle zase do normálu. Mnozí lidé jsou ovšem zoufalí z toho, že už jim banka žádné peníze nepůjčí. Zapomněli totiž, že kromě banky existují i nebankovní společnosti, které mají kolikrát výhodnější úroky než samotná banka.

Vyřízení žádosti online

Všichni se můžeme jednou dostat do situace, kdy budeme řešit otázku peněz. Ne kvůli dovolené nebo jiným maličkostem, bez kterých se lehce obejdeme, ale kvůli velkým finančním ztrátám nebo kvůli jiným potřebám jako například rekonstrukce domu nebo chalupy. Většinou se lidé obrátí na svou banku se žádostí o půjčku. Ale ne všichni ji dostanou. Banka totiž nepůjčí žádné peníze někomu, kdo má záznam v registru. V takovém případě je volba jednoduchá. I se záznamem v registru můžete potřebné finanční prostředky získat. Vyzkoušejte . Vyřízení žádosti probíhá online a výsledek budete znát do 24 hodin.

Půjčete si, na co chcete

Potřebujete-li peníze a v bance už vám odmítají dát další půjčku, můžete se obrátit na nebankovní společnost, která vám požadovanou finanční částku vyplatí i s negativním záznamem v registru. Jedinou podmínkou je mít vlastní nemovitost, ostatní už se neřeší. Peníze jsou vám zaslány na účet bez jakéhokoli zbytečného papírování. Samotný účel půjčky se neprověřuje.