Jak nezabít partnera

Muži nám někdy přijdou jako zvláštní stvoření, naprosto odlišná od žen. Znáte ten pocit, kdy se bavíte s mužem, a přijde vám, že mluví naprosto jinou řečí? Ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu a ženy jsou z Venuše. Soužití s muži není zrovna jednoduché, ale pokud nechcete být vrahem, pak to prostě musíte přežít. Sice jsou šílení, k životu je ale potřebujeme! Bez mužů by to nebylo ono.
barbie a paparazzi
·         Nesnažte se ho změnit
Pravidlo první, chlapa změnit prostě nejde. Nezmění se kvůli vám, nezmění se kvůli dětem, nezmění se kvůli psovi. Jakého si seženete, takový bude a tečka. Veškeré vaše snahy o to, aby změnil svoje zvyky, nebo chování jsou prostě marné a ztráta času i energie. Šetřete síly na boj v mezilidské interakci! Jediné co můžete zkusit je postupně mu vysvětlit, že ponožky na stůl opravdu nepatří! Třeba je začne dávat na zem… Možná.
uražená milenka
·         Nedávejte najevo, jak moc vás štve
Buďte příjemné, milé, vždy krásné… Prostě děvče k pohledání. Nikdy nedávejte najevo, že vás svým chováním štve. To totiž často vede ke zbytečným bojům. Zkuste si spíš s mužem jednoduše promluvit a vysvětlit mu co vám vadí, ale nebuďte na něj moc hr, ať je nevyplašíte. Někdy jsou plachá stvoření, která se schovají k počítači při náznaku jakéhokoli vážného rozhovoru.
úder do tváře
·         Nebuďte v přesile
Pokud chcete mít šťastný život s mužem, pak si na něj nezvěte kamarádky a už vůbec ne maminku. To se pak neschová jenom k televizi nebo k počítači ale zaručeně zmizí z povrchu zemského, dokud se neujistí, že dotyčná neopustila jeho ctěné obydlí. Dopřejte mu klid a soukromí. O důležitých věcech spolu mluvte v soukromí, abyste se nemuseli bát pohádat. I hádka je totiž někdy potřeba.
Jak jste asi pochopili, veškeré soužití je o komunikaci a vzájemném respektu. Nic jiného většinou nefunguje. Šťastní jsou většinou ti, kteří spolu dokážou komunikovat a nedělají si navzájem schválnosti.

Posted in Nezařazené